تشکیل شبکه نخبگان برای تربیت نسل جدید در عرصه تعلیم و تربیت

0
تشکیل شبکه نخبگان برای تربیت نسل جدید در عرصه تعلیم و تربیت

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان بر تشکیل شبکه نخبگان تاکید کرد زیرا حرکت مجاهدانه معلمی بسیار اهمیت دارد و به تربیت انسان می‌انجامد. تشکیل این شبکه استعدادهای نخبگان را برای تربیت نسل آینده شناسایی می‌کند.

حجت‌الاسلام سیدامین‌الله دادگر در نشست سراسری و دوره آموزشی دانشجومعلمان رتبه‌های کشور کنکور سراسری که در باشگاه فرهنگیان برگزار شد بر اهمیت مساله مهارت تاکید کرد.

وی ادامه داد: ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت مرحله دوم این نشست برگزار خواهد شد.

دادگر افزود: دانشگاه فرهنگیان سیاست‌هایی دارد که حرکت‌های ورود نخبه و رتبه‌های برتر کنکور سراسری را به سمت عرصه تعلیم و تربیت مهیا می‌کند.

وی عنوان کرد: اهتمام جدی به تحقق اهداف و حوزه‌های معرفتی، فرهنگی و آموزشی داریم تا تحول خوبی در دانشگاه و عرصه تعلیم و تربیت اتفاق بیافتد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان گفت: معتقدیم حضور انسان‌های مومن، نقلابی و توانمند در دانشگاه موثر است تا در دوره تحصیل ایجاد فرصت شود و تولید فکر صورت گیرد.

دادگر بیان کرد: هر گامی بر تقویت حرکت نخبگان ارزش بالایی برای عرصه تعلیم و تربیت دارد زیرا مقام معظم رهبری نیز بر تربیت دانشجومعلمان تاکید ویژه دارند.

وی بر تشکیل شبکه نخبگان تاکید کرد و گفت: حرکت مجاهدانه معلمی بسیار اهمیت دارد زیرا به تربیت انسان می‌انجامد و سعادت اخروی را درپی دارد.

وی همچنین ادامه داد: تشکیل این شبکه باعث شناسایی افرادی که از قابلیت برجسته‌ای برخوردار هستند می‌شود باید حضور فرادی که تولید فکر دارند را با استفاده از ظرفیت آن‌ها تقویت کنیم وجود این افراد را باید در دانشگاه و پردیس‌ها غنیمت شمرد.

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: امیدوارم نقش تمدنی خود را برای تربیت نسل جدید داشته باشید نقش ما در دانشگاه فزهنگیان یک نقش مثبت است همچنین دانشگاه نیز باید فضا را آماده کند تا شاهد ثمردهی موثر شما نخبگان باشیم.

دادگر گفت: دانشگاه یک دانشگاه حاکمیتی است و رهبر نیز بر مسایل آن دغدغه دارند امیدواریم از ظرفیت استعدادهای شما در عرصه تعلیم و تربیت استفاده کنیم.

اشتراک گذاری:
 • مطالب مرتبط

  

  ارسال مطلب به ایمیل دوستاتون:


  1,267 بازدید

  0 نظر

  درج: 29 فروردین 1397

  توسط: m.hosseini
  وضعیت: آفلاین
  گروه کاربری: پشتیبانی سایت

  ارسال دیدگاه (0 مورد)

  در حال حاضر نظری در این مطلب ارسال نشده است.
  کتاب های لقمه
  کتاب های امتحانیوم
  کتاب های موضوعی
  کتاب های کنکوریوم

  دسته بندی مطالب

  کتاب های تیزهوشان
  کتاب های تست پایه

  آخرین نظرات ارسالی

  خیلی عالیه خیلی عالیه
  سلام کنکوریوم تجربی کنکور ۱۴۰۳ کی موجود میشه؟ سلام کنکوریوم
  نروژی اولی از راسته یا چپ؟ نروژی اولی از راسته یا چپ؟
  سلام وقت بخیر،بیخشید این کتاب تا اوایل بهمن موجود میشه خواهشا

  آمار سایت

  با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
  
  عضویت در خبرنامه ایمیلی :
  برای عضویت در خبرنامه پیامکی، عدد 1 را به 02196884 پیامک کنید.
  رضایت مندی مشتری
  جشنواره وب و موبایل ایران
  جشنواره وب و موبایل ایران
  جشنواره کتاب مجازی
  برند محبوب مصرف کنندگان
  Copyright © 2010 - 2023 Mehromah.ir