کد قبولی نهائی برای داوطلبان کنکور ۹۸ اعلام شد

0
کد قبولی نهائی برای داوطلبان کنکور ۹۸ اعلام شد

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام کد قبولی نهائی برای آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ برای آن‌ها یکی از کد‌های ۱۱، ۱۲، ۱۴، ۱۵، ۱۸، ۱۹، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۴، ۲۵، ۲۶، ۲۹ و ۳۰ اعلام گردیده است.

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۸/۰۶/۳۱ این سازمان درخصوص آن دسته از داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ که جهت انجام مراحل مصاحبه و گزینش رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌ها به کد‌های ۱۱ (دانشگاه فرهنگیان)، ۱۲ (شاهد)، ۱۴ (علوم قضایی)، ۱۵ (مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی)، ۱۸ (غیرانتفاعی رفاه)، ۱۹ (دانشگاه تهران)، ۲۰ (بورسیه سپاه)، ۲۱ (شهید مطهری) ۲۲ (بورسیه وزارت دفاع)، ۲۳ (صداو سیما)، ۲۴ (غیرانتفاعی امام رضا «ع»)، ۲۵ (بورسیه ارتش)، ۲۶ (بورسیه نیروی انتظامی)، ۲۹ (رشته کاردانی فوریت پزشکی) و ۳۰ (تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه) در آزمون سراسری معرفی شده‌اند، بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند با توجه به نتیجه مراحل مصاحبه و یا صلاحیت‌های عمومی افراد از سوی موسسات و یا هیأت‌های مرکزی گزینش ذیربط، اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی فوق الذکر بر روی سایت اطلاع رسانی این سازمان قرارگرفته است؛ لذا قبول‌شدگان لازم است با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت‌نام در روز چهار‌شنبه مورخ ۹۸/۰۷/۲۴ به دانشگاه و یا موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند. کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست در زمان مقرر برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند. عدم مراجعه بموقع برای ثبت‌نام به منزله انصراف از قبولی رشته اعلام شده خواهد بود.

بدیهی است آن دسته از داوطلبانی که در ردیف معرفی‌شدگان برای انجام مراحل مصاحبه و گزینش رشته‌های فوق قرار گرفته بودند و مشخصات آن‌ها در حال حاضر در فهرست پذیرفته‌شدگان موجود نمی‌باشد، به منزله عدم تایید آن‌ها از سوی موسسات و یا ارگان‌های فوق بوده و در صورت داشتن اعتراض می‌توانند موضوع را از موسسات و یا ارگان‌های محل معرفی پیگیری نمایند.

 

 
 

 

تذکرات مهم:

۱- در کدرشته‌های دانشگاه‌های کد ۱۹ (دکتری پیوسته بیوتکنولوژی دانشگاه تهران)، ۲۰ (بورسیه سپاه)، ۲۳ (بورسیه نیروی انتظامی)، ۳۰ (تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه-قم) و کد ۲۹ رشته فوریت پزشکی دانشگاه‌های علوم پزشکی تربت حیدریه، تهران و زاهدان به دلیل عدم ارسال نتیجه مصاحبه افراد از سوی موسسات ذیربط تا این مقطع، افرادی به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام نشده است؛ لذا داوطلبان در صورت هرگونه سوال از موسسه ذیربط پیگیری نمایند.

۲- داوطلبانی که علاوه بر کد‌های اعلام شده در این اطلاعیه دارای کد قبولی قبلی نیز بوده‌اند، قبولی قبلی آنان لغو شده و می‌بایست در رشته قبولی جدید ثبت نام و ادامه تحصیل نمایند. لازم به توضیح است که این افراد برای ثبت نام در رشته قبولی جدید نیاز به انصراف از رشته قبولی قبلی ندارند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.

۳- با توجه به تایید نتایج مصاحبه و گزینش تعداد ۹۳ نفر از داوطلبان از سوی وزارت آموزش و پرورش برای رشته‌های پردیس دانشگاه فرهنگیان (۸۱ نفر)، دانشگاه شهید مطهری (۹ نفر) و وزارت دفاع (۳ نفر) در مرحله تجدیدنظر، اسامی پذیرفته‌شدگان این داوطلبان نیز به همراه نتایج فوق در این مرحله اعلام می‌گردد.

۴- کلیه پذیرفته شدگان رشته‌های تحصیلی دوره روزانه این اطلاعیه، خواه در رشته قبولی خود ثبت نام کنند و یا نکنند حتی با دادن انصراف قطعی از تحصیل، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ برای انتخاب رشته‌های تحصیلی دوره روزانه نیستند.

اشتراک گذاری:
 • مطالب مرتبط

  

  ارسال مطلب به ایمیل دوستاتون:


  986 بازدید

  0 نظر

  درج: 24 مهر 1398

  توسط: mahini
  وضعیت: آفلاین
  گروه کاربری: پشتیبانی سایت

  ارسال دیدگاه (0 مورد)

  نام:*
  ایمیل:*
  سوال: نام پایتخت ایران؟
  پاسخ:*
  در حال حاضر نظری در این مطلب ارسال نشده است.
  کتاب های واقعا جامع انسانی
  همراه من
  کنکوریوم
  کتاب های لقمه

  دسته بندی مطالب

  کتاب های موضوعی
  کتاب های پاور تست

  آخرین نظرات ارسالی

  سلام علیکم خسته نباشید ببخشید من امروز صبح بسته سفارش دادم اما
  سلام ببخشید کی چاپ 1403 میزنید؟
  خوب بود ممنون
  سلام من در تصحيح هوشمند ورودیوم نمره کل 46453 را دریافت کردم این

  آمار سایت

  با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
  
  عضویت در خبرنامه ایمیلی :
  برای عضویت در خبرنامه پیامکی، عدد 1 را به 02196884 پیامک کنید.
  رضایت مندی مشتری
  جشنواره وب و موبایل ایران
  جشنواره وب و موبایل ایران
  جشنواره کتاب مجازی
  برند محبوب مصرف کنندگان
  Copyright © 2010 - 2023 Mehromah.ir