مدارس امتحانات دی ماه را حضوری برگزار می‌‎‌کنند

0
مدارس امتحانات دی ماه را حضوری برگزار می‌‎‌کنند
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان البرز گفت: با توجه به اینکه مبنای ارائه خدمات آموزشی به صورت حضوری است؛ امتحانات دیماه همه مدارس به صورت حضوری برگزار می‌شود.
مهریار کرمی، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، در خصوص این خبر، اظهار کرد: با توجه به اینکه دستورالعمل و فرایند بازگشایی مدارس بر مبنای حضوری است؛ امتحانات نیمه اول در دیماه به صورت حضوری برگزار می‌شود و همه مدارس اعم از غیر انتفاعی و دولتی  باید فرآیند بازگشایی را رقم بزنند. 

وی افزود: بازگشایی مدارس از ابتدای مهرماه به صورت تدریجی و مدرسه محور آغاز شد و هنرستان‌ها و مدارس روستایی در اولویت بازگشایی قرار گرفتند. هم اکنون شرایط هنرستان‌ها به ویژه دروس کارگاهی تثبیت شده و حضوری برگزار می‌شود. دانش آموزان پایه اول نیز  از ابتدای مهرماه به صورت موردی در کلاس‌ها حضور پیدا کردند.  

این مسئول یادآور شد: در ابتدای نیمه دوم آبانماه، به صورت تدریجی و با همکاری خانواده‌ها، دانش آموزان در کلاس‌های درس برای دوره دوم متوسطه، نظری و تئوری هنرستان‌ها حضور پیدا کردند. از ابتدای آذرماه  نیز گروه‌های دانش آموزان دوره متوسطه  اول و ابتدایی برای حضور در مدارس به این گروه‌ها اضافه می‌شود.
 وی اضافه کرد: برگزاری کلاس‌های حضوری به صورت مدرسه محور و متناسب با شرایط مدرسه انجام می‌شود؛  به طوریکه امکانات، زیرساخت مدرسه، فضای در اختیار و جمعیت دانش آموزی مد نظر قرار گرفته و شورای مدرسه تصمیم می‌گیرد که دانش آموزان در چه روزهایی به صورت حضوری و یا غیر حضوری  و در چه گروه‌هایی در مدرسه حاضر باشند. 

کرمی تصریح کرد: کلاس‌ها بر مبنای حضوری است و کلیه خدمات  آموزشی بر مبنای آموزش حضوری شکل می‌گیرد؛ مگر اینکه برخی از دروس مشخص به صورت غیرحضوری ارائه شود. 
وی در ادامه با بیان اینکه واکسیناسیون در سطح استان شرایط مطلوبی دارد، گفت: در حال حاضر  بیش از ۹۱ و نیم درصد دانش آموزان به تعداد ۲۰۲ هزار نفر  واکسیناسیون نوبت اول را انجام دادند و  بیش از ۱۳۰ هزار و ۳۰۰ نفر به میزان ۶۴ و نیم درصد دانش آموزان استان برای دز دوم واکسینه شدند. بیش از ۹۵ درصد از  همکاران فرهنگی در استان البرز  واکسینه شدند و ۵ درصد مابقی یا در ۶ هفته بعد از ابتلا به بیماری بودند و یا به دلیل بیماری های خاص واکسینه نشدند.

معاون آموزش متوسطه آموزشو پرورش البرز اظهار کرد: کارت واکسیناسیون دانش آموزان و فرهنگیان در مدرسه کنترل می شود ودانش آموزان هنگام حضور در مدرسه باید کارت واکسیناسیون را برای ارائه به مسوولان مدرسه به همراه داشته باشند.  
وی افزود: از خانواده ها تقاضا داریم آموزش مستمر مبتنی بر بهداشت فردی را برای دانش‌آموزان تاکید کنند و کسانی که واکسینه نشدند فرایند واکسیناسیون را انجام دهند.

اشتراک گذاری:
 • مطالب مرتبط

  

  ارسال مطلب به ایمیل دوستاتون:


  475 بازدید

  0 نظر

  درج: 30 آبان 1400

  توسط: u-120852
  وضعیت: آفلاین
  گروه کاربری: پشتیبانی سایت

  ارسال دیدگاه (0 مورد)

  در حال حاضر نظری در این مطلب ارسال نشده است.
  کتاب های لقمه
  کتاب های امتحانیوم
  کتاب های موضوعی
  کتاب های کنکوریوم

  دسته بندی مطالب

  کتاب های تیزهوشان
  کتاب های تست پایه

  آخرین نظرات ارسالی

  خیلی عالیه خیلی عالیه
  سلام کنکوریوم تجربی کنکور ۱۴۰۳ کی موجود میشه؟ سلام کنکوریوم
  نروژی اولی از راسته یا چپ؟ نروژی اولی از راسته یا چپ؟
  سلام وقت بخیر،بیخشید این کتاب تا اوایل بهمن موجود میشه خواهشا

  آمار سایت

  با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
  
  عضویت در خبرنامه ایمیلی :
  برای عضویت در خبرنامه پیامکی، عدد 1 را به 02196884 پیامک کنید.
  رضایت مندی مشتری
  جشنواره وب و موبایل ایران
  جشنواره وب و موبایل ایران
  جشنواره کتاب مجازی
  برند محبوب مصرف کنندگان
  Copyright © 2010 - 2023 Mehromah.ir