برگزاری آزمون ورودی پایه های هفتم و دهم استعدادهای درخشان

0
برگزاری آزمون ورودی پایه های هفتم و دهم استعدادهای درخشان از 21خرداد
رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: اینکه آزمون ورودی پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان دوره اول متوسطه رأس ساعت 9 صبح روز پنج شنبه مورخ 1400/3/20 و آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان های استعدادهای درخشان دوره دوم متوسطه رأس ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ 1400/3/21 به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

حسین فاطمی نژاد با بیان اینکه آزمون ورودی پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان دوره اول متوسطه رأس ساعت 9 صبح روز پنج شنبه مورخ 1400/3/20 و آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان های استعدادهای درخشان دوره دوم متوسطه رأس ساعت 9 صبح  روز جمعه  مورخ 1400/3/21 به صورت همزمان در سراسر کشور  برگزار می شود گفت: دانش آموزان می توانند از پنج روز قبل از برگزاری این آزمون ها کارت ورود به جلسه خود را از طریق سایت  www.azmoon.medu.ir  دریافت نمایند.

وی با بیان اینکه فضاهای در نظر گرفته شده برای برگزاری آزمون از جهت ( نور، صدا، وسایل برودتی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی) مورد بررسی قرار گرفته و نواقص احتمالی قبل از برگزاری آزمون برطرف گردیده است گفت: داوطلبان در این آزمون ها مجاز به استفاده از وسایل محاسباتی مانند ماشین حساب ، تلفن همراه و... نیستند.

فاطمی نژاد با بیان اینکه22 هزار و 677 داوطلب در 109 حوزه امتحانی و 35 منطقه آموزشی استان در این آزمون ها شرکت خواهند کرد گفت: 12 هزار و 132 شرکت کننده در 79حوزه امتحانی شهر مشهد و 10 هزار 545 داوطلب در 30 حوزه امتحانی در سایر شهرستان ی استان در این آزمون ها شرکت خواهند داشت.

رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش خراسان رضوی در پایان افزود: برای کلیه داوطلبانی که در آزمون پذیرفته نشده اندکارنامه عدم قبولی شامل تعداد پاسخ های صحیح وغلط ونمره مکتسبه هر ماده درسی، نمره تراز شده آن داوطلب و نمره تراز شده آخرین فرد پذیرفته شده در مدرسه مورد تقاضای وی صادر خواهد شد.

اشتراک گذاری:
 • مطالب مرتبط

  

  ارسال مطلب به ایمیل دوستاتون:


  498 بازدید

  0 نظر

  درج: 11 خرداد 1400

  توسط: e.timsari
  وضعیت: آفلاین
  گروه کاربری: پشتیبانی سایت

  ارسال دیدگاه (0 مورد)

  در حال حاضر نظری در این مطلب ارسال نشده است.
  کتاب های لقمه
  کتاب های امتحانیوم
  کتاب های موضوعی
  کتاب های کنکوریوم

  دسته بندی مطالب

  کتاب های تیزهوشان
  کتاب های تست پایه

  آخرین نظرات ارسالی

  خیلی عالیه خیلی عالیه
  سلام کنکوریوم تجربی کنکور ۱۴۰۳ کی موجود میشه؟ سلام کنکوریوم
  نروژی اولی از راسته یا چپ؟ نروژی اولی از راسته یا چپ؟
  سلام وقت بخیر،بیخشید این کتاب تا اوایل بهمن موجود میشه خواهشا

  آمار سایت

  با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
  
  عضویت در خبرنامه ایمیلی :
  برای عضویت در خبرنامه پیامکی، عدد 1 را به 02196884 پیامک کنید.
  رضایت مندی مشتری
  جشنواره وب و موبایل ایران
  جشنواره وب و موبایل ایران
  جشنواره کتاب مجازی
  برند محبوب مصرف کنندگان
  Copyright © 2010 - 2023 Mehromah.ir