کشف سکه های فرازمینی در مصر

0
کشف سکه های فرازمینی در مصر

سکه‌های باستانی کشف شده در مصر، منقش به تصویر یک موجود بیگانه هستند! در گذشته نیز چندین مورد از سکه‌های باستانی در گوشه و کنار جهان با تصویری از موجودات فضایی یا اشیای پرنده کشف شده‌اند، اما این سکه‌ها نشان‌دهنده‌ی چه واقعیتی هستند؟ 

آیا در گذشته، حیات فرازمینی و یا حتی تمدن‌های آنان هم بر روی زمین حضور داشته‌اند؟ این‌ها از دسته سوالاتی هستند که همزمان با کشف این سکه‌ها و تصاویر منقش بر آنان، ذهن بسیاری را مشغول کرده است. سکه های باستانی با تصویر موجودات فضایی یکی از عجیب‌ترین‌ کشفیاتی هستند که تاکنون چند نمونه از آنان در نقاط مختلف دنیا دیده شده‌ و هیچ پاسخ درستی برای این کشفیات وجود ندارد.

در ادامه تصویر مربوط به چند نمونه از این سکه‌ها را برایتان آورده‌ایم.

اصالت تصویری که در بالا مشاهده می‌کنید، هنوز مورد تایید قرار نگرفته است. این سکه که تصویر یک موجود فضایی بر روی آن نقش بسته، عبارت OPPORTUNUS Adest را در قسمت پشتی خود دارد. این عبارت در واقع یک ترجمه‌ی لاتین برای پیامی مرموز است! پیامی حاوی این عبارات: “او به علت زمان اینجاست!

هر چند وقت یک بار، چنین اکتشافات تعجب‌‌آوری ممکن است به ما یادآور شوند که شاید در حقیقت ما در این دنیا تنها نیستیم!

در میان بسیاری از اینگونه تصاویر که ممکن است جعلی و ساختگی باشند، تعداد انگشت‌شماری از آنان سوال‌های بسیاری را مطرح می‌کنند.

در گذشته، مردمان گوشه و کنار جهان، سکه‌هایی را پیدا کرده آند که هیچ چیز در مورد آنان “عادی” نیست! برخی از آنان منقش به تصویری از اشیای پرنده بوده و برخی دیگر خبر از ملاقات فرازمینی‌ها در گذشته می‌دهند! به عقیده‌ی فضانوردان باستانی، گفته می‌شود در طول تاریخ ده‌ها هزار نوع مختلف از بیگانگان فضایی به زمین آمده‌اند!

 
 

به تصویر بالا دقت کنید! به عقیده‌ی بسیاری از یوفولوژیست‌ها، تصویر حک شده بر روی این سکه بیانگر بازدید بشقاب پرنده‌ها، در گذشته‌ای دور از زمین است. کشف سکه های باستانی با تصویر موجودات فضایی ، به عقیده‌ی بسیاری نشان‌دهنده‌ی ملاقات انسان با موجودات فضایی در گذشته‌ای دور است؛ در حالی که برخی دیگر این ادعا را به کلی رد می‌کنند.

در طول چند سال گذشته، منتقدان با تئوری‌های خود این ادعا را رد کرده‌اند. آنان در توضیح تصاویر حک شده بر روی این سکه‌‌‌ی باستانی، اظهار داشته‌اند که این شی ممکن است قارچ، گل و یا حتی یک سپر جنگی باشد!

به تازگی در کشور مصر، یک سکه‌ی باستانی و قدیمی کشف شده که به سوژه‌ای داغ برای یوفولوژیست‌ها و علاقمندان به اینگونه موضوعات پرهیجان تبدیل گردیده است!

گروهی از کارگران که در حال نوسازی یک خانه‌ای در کشور مصر بودند، سکه‌های مرموز و عجیب و غریبی را پیدا می‌کنند! برای مثال روی یکی از این سکه‌ها، تصویری کاملا واضح از یک موجود فضایی دیده می‌شود! موجودی فرازمینی با چشمانی درشت و توخالی، سری کچل و دهانی کوچک بر روی این سکه نقش بسته است.

البته هنوز در اصل یا جعلی بودن این سکه‌ها، اطلاعاتی در دسترس نیست؛ اما با این حال بد نیست نگاهی به سایر سکه‌های کشف شده بیندازیم.

 
 

                                               (وجود یک شی پرنده در مرکز تصویر این سکه‌ی قدیمی)

متاسفانه اطلاعات در دسترس برای این سکه‌ها، بسیار محدود هستند. تنها اطلاعات موجود در مورد این سکه های باستانی با تصویر موجودات فضایی ، این است که گروهی از کارگرها آنان را از یک خانه در کشور مصر کشف کرده‌اند. تقریبا تمامی این سکه‌ها دارای نوشته‌هایی به زبان لاتین هستند؛ این بدان معناست که سکه‌های مذکور در تاریخ کشور مصر ریشه نداشته و متعلق به کشوری دیگر هستند.

در حالی که هنوز هیچ اطلاعاتی از اصالت یا جعلی بودن این سکه در دسترس نیست، شباهت دادن اشیای حک شده بر روی این سکه‌ها به گل، سپر یا قارچ نیز در نوع خود جالب توجه است!

 
 

بر خلاف کشف سکه های باستانی با تصویر موجودات فضایی ، اصالت بسیاری دیگر از سکه‌های قدیمی با آثاری از اشیای پرنده از سوی کارشناسان مورد تایید قرار گرفته‌اند. اما اینکه در مرکز این تصاویر، شاهد تصویری از یک بشقاب پرنده هستیم یا سایر اشیا، به تفسیر هر فرد بستگی دارد.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا کشف سکه های باستانی با تصویر موجودات فضایی می‌توانند گواهی برای ملاقات فرازمینی‌ها با زمینیان باشند؟

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

اشتراک گذاری:
 • مطالب مرتبط

  

  ارسال مطلب به ایمیل دوستاتون:


  4,748 بازدید

  0 نظر

  درج: 18 شهریور 1399

  توسط: e.timsari
  وضعیت: آفلاین
  گروه کاربری: پشتیبانی سایت

  ارسال دیدگاه (0 مورد)

  نام:*
  ایمیل:*
  سوال: نام پایتخت ایران؟
  پاسخ:*
  در حال حاضر نظری در این مطلب ارسال نشده است.
  کتاب های واقعا جامع انسانی
  همراه من
  کنکوریوم
  کتاب های لقمه

  دسته بندی مطالب

  کتاب های موضوعی
  کتاب های پاور تست

  آخرین نظرات ارسالی

  فقط تنها مشکلی که هست نمیدونم هجده سالگی کیو انتخاب کنم به
  سلام وقتتون بخیر با پرداخت این مبلغ 740 تومان جلد 1 شامل درسنامه
  سلام. ایا این کتاب تو چاپ 1403 ویرایش شده؟؟
  سلام کنکور خارج اردیبهشت رو نمی زارین؟
  لطفا صادقانه و بدون هیچگونه تبلیغی به سوالی که دارم جواب بدید
  من پرستاری میخوامممممم

  آمار سایت

  با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
  
  عضویت در خبرنامه ایمیلی :
  برای عضویت در خبرنامه پیامکی، عدد 1 را به 02196884 پیامک کنید.
  رضایت مندی مشتری
  جشنواره وب و موبایل ایران
  جشنواره وب و موبایل ایران
  جشنواره کتاب مجازی
  برند محبوب مصرف کنندگان
  Copyright © 2010 - 2023 Mehromah.ir