برای موفق شدن این کلمات رو هرروز تکرار کن!

0
برای موفق شدن این کلمات رو هرروز تکرار کن!
شما در نهایت همان چیزی هستید که به خودتان می گویید و القا می کنید. جملات تاکیدی مثبت، نقش مهمی در شکل دادن زندگی شما و تبدیل شدن به آنچه که می خواهید را دارد.
قدرتی در ذهن و در آنچه که می گویید وجود دارد. حقیقت اینجاست که هیچ کس نمی تواند شما را متوقف کند، مگر این که به او اجازه دهید. حرف های دیگران نمی تواند روی شما تاثیر گذار باشد، مگر اینکه خودتان این اجازه را بدهید.
حرف هایی که شما هر روز صبح هنگام بیدار شدن به شخصی که در آینه می بینید می گویید، اهمیت دارند.

شما کافی هستید
افراد معمولا نیاز دارند که این جمله را بشنوند که هیچ چیز و هیچ کس در کل دنیا وجود ندارد که بتواند شما را کامل کند، به غیر از خداوند. باید این موضوع را بفهمید که شما همه چیز هایی که باید در زندگی به دست بیاورید را در خودتان دارید. پس به دنبال ارزش و اعتبار گرفتن از دیگران نگردید، بلکه به درون خود رجوع کنید و بدانید که برای خودتان کافی هستید.

شما منحصر به فردید
شما یکی از مخلوقات خداوند هستید و در نتیجه شبیه به دیگری نبوده و با آن ها تفاوت دارید. هیچ کس نمی تواند جایگزین شما باشد، چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ رفتاری و وجودی. شما هم نمی توانید جای دیگری را بگیرید. پس شما یک انسان منحصر به فرد هستید.

به چیز های کم قانع نشوید
همانطور که گفتیم شما منحصر به فرد و خارق العاده هستید و نباید به چیز های کم راضی شوید. مگر اینکه خودتان را لایق چیز های کم بدانید. برای خودتان استاندارد تعیین کنید و به خودتان هر روز یادآوری کنید که نمی خواهم کمتر از فلان چیز در زندگی تجربه کنم. پس همیشه آرزو های بزرگ داشته باشید.

از پسش برمی آیید
به خودتان یادآوری کنید چیزی که به دنبالش هستید، به دست می آید. بدانید که می توانید هر کاری را به انجام برسانید. غیر ممکن فقط یک کلمه است اما از درون آن، کلمه ممکن جدا می شود. پس مطمئن باشید که حتی در غیر ممکن هم یک ممکن وجود دارد. خودتان را با افرادی احاطه کنید که شما را تشویق به انجام چالش می کنند.

روز های بد هم خواهید داشت
نکته مهم اینجاست که زندگی همیشه یکسان نیست و به تدریج تغییر می کند اما مهم این است که شما بدانید که این روز های بد همیشگی نیستند و گذرا می باشند. پس بهتر است که در روز های بد هم منتظر روز های خوب باشید.

کاری را که می خواهید؛ انجامش دهید
این جمله خیلی ساده و کلیشه است اما حقیقت دارد. کاری را انجام دهید که شما را شارژ می کند. به احساس خود اطمینان کنید، غرایز درونی خود را دنبال کنید. فرقی ندارد که دنیای اطرافتان چه می گوید و چه چیزی را درست می داند. به صدای درون خودتان گوش کنید.

شکرگزاری معجزه میکند
هیچ چیز را نمی توانید با قدرت شکرگزاری مقایسه کنید. معمولاً هرج و مرج زندگی باعث می شود که ما فراموش کنیم در زندگی شکرگزار باشیم. شما خانواده، دوست، سلامتی و هر چه که فکر می کنید را دارید، پس بابت آن ها باید شکرگزار باشید.

خودتان باشید
یک چیز مهم وجود دارد که باید آن را به خودتان یادآوری کنید و آن هم این است که خودتان باشید. برای کسی فیلم بازی نکنید. می توانید در زندگی یک الگو را به عنوان الگوی موفقیت تعیین کنید اما هیچ کس نمی تواند جایگزین شما باشد. پس سعی کنید که از خود واقعی تان فرار نکنید.

نباید خودتان را مقایسه کنید
اغلب ما عادت داریم که خودمان را با دیگران مقایسه می کنیم. در صورتی که تجربه ها، امکانات و زندگی آنها را نداریم. پس هیچ جای مقایسه ای وجود ندارد. همه چیز های خوبی داریم که باید سعی کنیم آن ها را پرورش دهیم و چیز های منفی را پاک کنیم. پس بهتر است که هر کدام مسیر خودمان را در پیش بگیریم.

همه چیز درست می شود

همه چیز به درستی پیش خواهد رفت. پول به دست می آید، شغل؛ راه به جای خوبی می برد، همسر خوب وارد زندگیتان می شود، دوستان حقیقی دوروبر شما را می گیرند. پس مطمئن باشید که در همه جنبه ها، همه اتفاقات به بهترین شکل به پایان می رسند.

اشتراک گذاری:
 • مطالب مرتبط

  

  ارسال مطلب به ایمیل دوستاتون:


  413 بازدید

  0 نظر

  درج: 24 آبان 1400

  توسط: u-120852
  وضعیت: آفلاین
  گروه کاربری: پشتیبانی سایت

  ارسال دیدگاه (0 مورد)

  نام:*
  ایمیل:*
  سوال: نام خلیج جنوبی ایران؟
  پاسخ:*
  در حال حاضر نظری در این مطلب ارسال نشده است.
  کتاب های واقعا جامع انسانی
  همراه من
  کنکوریوم
  کتاب های لقمه

  دسته بندی مطالب

  کتاب های موضوعی
  کتاب های پاور تست

  آخرین نظرات ارسالی

  فقط تنها مشکلی که هست نمیدونم هجده سالگی کیو انتخاب کنم به
  سلام وقتتون بخیر با پرداخت این مبلغ 740 تومان جلد 1 شامل درسنامه
  سلام. ایا این کتاب تو چاپ 1403 ویرایش شده؟؟
  سلام کنکور خارج اردیبهشت رو نمی زارین؟
  لطفا صادقانه و بدون هیچگونه تبلیغی به سوالی که دارم جواب بدید
  من پرستاری میخوامممممم

  آمار سایت

  با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
  
  عضویت در خبرنامه ایمیلی :
  برای عضویت در خبرنامه پیامکی، عدد 1 را به 02196884 پیامک کنید.
  رضایت مندی مشتری
  جشنواره وب و موبایل ایران
  جشنواره وب و موبایل ایران
  جشنواره کتاب مجازی
  برند محبوب مصرف کنندگان
  Copyright © 2010 - 2023 Mehromah.ir