انواع سیستم های گزینش متمرکز نیمه حضوری

انواع سیستم های گزینش متمرکز نیمه حضوری

انواع سیستم های گزینش متمرکز نیمه حضوری:

مقررات آموزشی دوره‌های نیمه حضوری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در زمینه آموزش‌های نیمه حضوری، همانند مقررات آموزشی دانشگاه پیام نور خواهد بود و تشکیل کلاس‌ها بصورت کلاس‌های رفع اشکال و حداکثر دو روز در هفته با نظر دانشگاه خواهد بود.

به فارغ التحصیلان دوره‌های نیمه حضوری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با رعایت ضوابط مربوط مدرک تحصیلی رسمی مورد تایید وزارت علوم تعلق می‌گیرد؛ بطوریکه در این مدارک جمله «آموزش این دوره به طریق نیمه حضوری بوده است» ذکر خواهد شد.
کسب حد نصاب نمره علمی لازم برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی است و از دانشجویان دوره‌های نیمه حضوری براساس مقررات مربوط شهریه اخذ می گردد که شهریه این دوره‌ها برای ورودی‌های سال 1393 شامل دو قسمت شهریه ثابت و متغیر بوده و میزان شهریه ثابت و متغیر برای هر نیمسال تحصیلی به میزان 60 درصد شهریه‌های دوره نوبت دوم همان دانشگاه خواهد بود.
دانشجویان دوره نیمه حضوری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند، می توانند بدون انصراف از تحصیل در آزمون تحصیلات تکمیلی ثبت نام و شرکت کنند؛ اما این داوطلبان باید در صورت موفقیت و قبل از ثبت نام در رشته قبولی جدید، از رشته قبولی قبلی خود انصراف قطعی حاصل کنند.
دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مجری دوره‌های نیمه حضوری به هیچ وجه امکان تامین خوابگاه، وام تحصیلی و سایر امور رفاهی به دانشجویان را ندارند.

Avatar
فرستنده: mahini [آفلاین]

امتیاز دهید :
0
آمار
971 نفر بازدیدکننده
0 نفر امتیاز داده‌اند

ارسال دیدگاه (0 مورد)

نام:*
ایمیل:*
سوال: نام خلیج جنوبی ایران؟
پاسخ:*
در حال حاضر نظری در این مطلب ارسال نشده است.
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.

عضویت در خبرنامه ایمیلی :
برای عضویت در خبرنامه پیامکی، عدد 1 را به 02196884 پیامک کنید.
رضایت مندی مشتری
جشنواره وب و موبایل ایران
جشنواره وب و موبایل ایران
جشنواره کتاب مجازی
برند محبوب مصرف کنندگان
Copyright © 2010 - 2023 Mehromah.ir