زمان آغاز ثبت‌نام در دوره بدون آزمون کارشناسي دانشگاه آزاد

+18

رييس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از آغاز ثبت‌نام داوطلبان بدون آزمون دوره کارشناسي دانشگاه آزاد از ساعت 9 صبح روز شنبه پنجم مرداد ماه 92 خبر داد.

به گزارش خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، دکتر ناصر اقبالي با اشاره به آغاز ثبت‌نام داوطلبان بدون آزمون کارشناسي دانشگاه آزاد از پنج مرداد ماه از طريق سايت مرکز آزمون به نشاني www.azmoon.org، گفت: داوطلبان مي‌توانند تا اواخر مرداد ماه نسبت به انجام ثبت‌نام اقدام کنند.

وي در خصوص تعداد رشته‌هاي انتخابي بدون آزمون کارشناسي، اظهارکرد: اين دسته از متقاضيان مي‌توانند پس از تهيه کارت اعتباري ثبت‌نام، 10 رشته محل را با توجه به علاقه اولويت‌بندي و در سايت مرکز آزمون ثبت‌نام کنند.

اقبالي خاطرنشان کرد: داوطلبان بايد انتخاب‌هاي خود را از يک مجموعه آموزشي و از يک نظام آموزشي انجام دهند و به عبارت ديگر 10 انتخاب داوطلبان بايد يا از سيستم پاره وقت و يا تمام وقت باشد و امکان انتخاب هم از تمام وقت و هم از پاره وقت وجود ندارد.

اقبالي با تاکيد بر اينکه براي ثبت‌نام داوطلبان هيچ محدوديتي به لحاظ مدرک ديپلم متوسطه آنها وجود ندارد، گفت: هر داوطلب مي‌تواند از هر يک از مجموعه‌هاي آموزشي بر اساس علاقه انتخاب رشته و ثبت‌نام کند.

وي افزود: با توجه به اينکه پذيرش دانشجوي بدون آزمون بر اساس معدل ديپلم داوطلبان انجام مي شود، در صورتي که ديپلم فرد با رشته انتخابي مغايرت داشته باشد با اعمال ضريبي معدل مذکور اصلاح خواهد شد تا امکان مقايسه معدل داوطلبان وجود داشته باشد، همچنين ضرايب مربوطه به اصلاح معدل داوطلبان با ديپلم‌هاي مختلف و براي شرکت در گروه‌هاي آموزشي مختلف در سايت مرکز آزمون منتشر مي‌شود.

زمان و شرايط ثبت‌نام دوره بدون آزمون کارشناسي ناپيوسته

اقبالي با اشاره به آغاز ثبت‌نام کارشناسي ناپيوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد از روز شنبه پنجم مرداد ماه، گفت: داوطلبان بايد به سايت مرکز آزمون دانشگاه آزاد مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اينترنتي خود اقدام کنند.

وي در خصوص انتخناب رشته داوطلبان کارشناسي ناپيوسته گفت‌: هر داوطلب مي‌تواند يک رشته و حداکثر تا 10 واحد دانشگاهي را انتخاب کرده و به ترتيب اولويت علاقه خود در سايت مرکز آزمون درج کند.

وي افزود: هيچ محدوديتي در انتخاب رشته وجود ندارد و نيازي به رعايت تجانس بين مدرک کارداني و انتخاب رشته کارشناسي اين دسته از داوطلبان نيست.

اقبالي تاکيد کرد: در صورتي که ميزان تقاضاي برخي رشته‌ و محل‌ها از ظرفيت پذيرش آنها فراتر باشد پذيرش دانشجو با اولويت معدل فوق ديپلم و رعايت سقف هم نامي و يا تجانس مدرک فوق ديپلم با رشته کارشناسي مورد تقاضا صورت مي‌گيرد.

رييس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از اعلام نتايج پذيرفته‌شدگان مقطع کارشناسي پيوسته و ناپيوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامي در اواسط شهريور ماه خبر داد.

اشتراک گذاری:
 • مطالب مرتبط

  

  ارسال مطلب به ایمیل دوستاتون:


  5,992 بازدید

  0 نظر

  درج: 3 مرداد 1392

  وضعیت: آفلاین
  گروه کاربری: پشتیبانی سایت

  ارسال دیدگاه (0 مورد)

  نام:*
  ایمیل:*
  سوال: نام خلیج جنوبی ایران؟
  پاسخ:*
  در حال حاضر نظری در این مطلب ارسال نشده است.

  دسته بندی مطالب

  آخرین نظرات ارسالی

  سلام تست های کنکور در این کتاب مشخص شده ؟
  سلام کتابنامه شامل تست هم می باشد ؟
  سلام مخصوص 1402 کی چاپ میشه؟
  سلام چاپ جدید کتاب اقتصاد طبق اخرین تغییرات کتاب درسیه؟و واسه
  سلام چاپ جدید هست؟ برای کنکور ۴۰۲؟
  سلام این کتاب برای انتحان پایان ترم هم مناسبه؟؟

  آمار سایت

  کل مطالب: 19216
  کل نظرات: 29059
  کل اعضا: 167274
  جدیدترین عضو: u-217341
  با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.
  
  عضویت در خبرنامه ایمیلی :
  برای عضویت در خبرنامه پیامکی، عدد 1 را به 20008484 پیامک کنید.
  رضایت مندی مشتری
  جشنواره وب و موبایل ایران
  جشنواره وب و موبایل ایران
  جشنواره کتاب مجازی
  برند محبوب مصرف کنندگان
  Copyright © 2010 - 2021 Mehromah.ir