درباره‌ی مهروماه


انتشارات مهروماه در شهریور ماه ۱۳۸۴ با هدف ارائه‌ی نسل جدید از کتاب‌های کمک آموزشی تاسیس گردید

انتشارات مهروماه در شهریور ماه سال 1384 با هدف ارائه‌ی نسل جدیدی از کتاب‌های کمک آموزشی تأسیس شد. اولین آثار ارائه‌شده‌ی این انتشارات، مجموعه کتاب‌های نموداری بود که به دلیل نوآوری در تألیف (آموزش به روش نمودارهای درختی) توجه فراوانی را به خود جلب کرد و تحول عظیمی را در فراگیری دروس به وجود آورد. از دیگر ابداعات این انتشارات، کتاب‌های لقمه است که در عین کامل بودن محتوا، در قطع کوچک (جیبی) به چاپ می‌رسد که با استقبال بی‌نظیری از سوی دانش‌آموزان مواجه شده است. هم‌چنین این مؤسسه از سال 1393، اقدام به چاپ کتاب در مقاطع ابتدایی و متوسطه‌ی اول نیز نموده است. اکنون پس از گذشت 10 سال، انتشارات مهروماه در زمره‌ی مطرح‌ترین برندهای آموزشی کشور است که با تیراژ سالانه بیش از یک میلیون و پانصدهزار جلد کتاب، مخاطبان گسترده‌ای دارد.دعوت به همکاری

سلام! کسانی که تقاضای همکاری با انتشارات مهروماه را دارند می توانند از طریق دکمه تکمیل اطلاعات تقاضای خود را ارسال نمایند. لطفا زمینه کاری که در آن امکان همکاری با مهروماه دارید را اعلام نمایید و پس از ارسال اطلاعات مربوطه منتظر تماس ما باشید.

تکمیل اطلاعات

مجموعه سایت ها

مهرتن

مهرتن


گالری عکس

همایش عربی استاد ترکمان
ساختمان هوزه هنری، تالار اندیشه

نمایشگاه کتاب تهران 97
نمایشگاه بین المللی تهران سالن ۳

همایش زیست استاد یاسر آرامش
دانشگاه شهيد بهشتي،مرکز رشد و فناوری

مشاهده گالری

مشاهده ویدیو‌های مهروماه

تماس با ما

تماس با ما

سلام خیلی خوشحال هستیم که شما مهروماه رو انتخاب کردید ما به نظرات شما برای هرچه بهتر شدن مهروماه نیازمندیم شما میتوانید انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود را با ما در میان بگذارید.

راه‌های ارتباطی
با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.

عضویت در خبرنامه ایمیلی :
برای عضویت در خبرنامه پیامکی، عدد 1 را به 02196884 پیامک کنید.
رضایت مندی مشتری
جشنواره وب و موبایل ایران
جشنواره وب و موبایل ایران
جشنواره کتاب مجازی
برند محبوب مصرف کنندگان
Copyright © 2010 - 2023 Mehromah.ir