اطلاعیه انتشارات مهروماه - برنامه‌های ویژه برای دوستان مهروماهی

5,161

از اینکه مهروماه را برای روزهای سرنوشت ساز خودتون انتخاب میکنید بسیار خوشحالیم.

این روزها متاسفانه با موجی از اعتراضات روبرو هستیم مبنی بر اینکه دوستانی که کتاب های مهروماه را از فروشگاه­های مجازی به غیر از مهروماه تهیه کرده اند، کتاب­های چاپ قدیم و به روز نشده و بعضاً با تغییر سال چاپ کتاب به سال جدید،  برایشان ارسال شده است.

هرچند این کتاب ها با تخفیف های چشم­گیری به مشتری ارائه میشوند اما متاسفانه عملاً کتاب­های از چاپ قدیم و یا ویرایش قدیم هستند و با توجه به حساسیت کنکور به خصوص در سال 97 نمیتوان به این عناوین اعتماد داشت.

ضمناً برنامه‌­ریزی برای مدت زمان مطالعه مفید و ثمر بخش؛ آشنایی با تست‌­ها به ویژه تست های 5 سال اخیر و همچنین اهمیت اطلاع از حذفیات و یا مطالب اضافه شده به کتاب های درسی که منبع کنکور97 میباشند، اهمیت تهیه کتاب های به روز و مطابق با منابع کنکور97 را صد چندان میکند.

بنابراین انتشارات مهروماه قصد دارد از امروز تا پایان سال برنامه های بسیار ویژه و باورنکردنی به مخاطبان خود ارائه دهد تا با تهیه کتاب های به روز و مطابق با منابع کنکور 97، درصدی از استرس ها و نگرانی های شما مخاطبان خوب مهروماه کاسته شود و مجبور به پرداخت هزینه مجدد برای تهیه کتاب های به روز و متناسب با کنکور نباشید.

در این صفحه هر برنامه‌ای که قراره انجام بشه و درحال انجامه را قرار خواهیم داد :

با ما در ارتباط باشید ، منتظر نظرات شما هستیم.

عضویت در خبرنامه ایمیلی :
برای عضویت در خبرنامه پیامکی، عدد 1 را به شماره 300072120 پیامک کنید.
رضایت مندی مشتری
جشنواره وب و موبایل ایران
جشنواره وب و موبایل ایران
جشنواره کتاب مجازی
برند محبوب مصرف کنندگان
Copyright © 2010 - 2018 Mehromah.ir